TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mef Üniversitesi Yöneticileri Tunceli'de

Mef Üniversitesi Yöneticileri Tunceli'de

MEF Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sn. Muhammed Şahin, Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sn. Mustafa Özcan ve Üniversite Kulübü Başkanı Sn. Naz Kalyoncu yönetici ve öğretmenlerimize çeşitli konularda sunum yapmak üzere ilimize teşrif ettiler.

MEF Üniversitesi Yöneticileri, İl Müdürümüz Sn. Gürsel Ekmekci, şube müdürleri, okul müdürleri ve çok sayıda öğretmenimizin katıldığı toplantı Tunceli Öğretmenevi Salonunda gerçekleştirildi. Sunumlar öncesi açılış konuşmasını yapan İl Müdürümüz Sn. Gürsel Ekmekci şunları söyledi: ''Sözlerime başlamadan önce herkese hoş geldiniz demek istiyorum. MEF Üniversitesi'nin çok kıymetli rektörü, eğitim fakültesi dekanı ve kulüp başkanını aramızda görmekten son derece mutluyum. MEF Üniversitesi ile yapmış olduğumuz iş birliği ile yaklaşık 2 yıldır Tunceli eğitimine önemli katkılar sunuyoruz. DERSDEM Projesi ile öğrencilerimize vermiş olduğumuz online eğitimlerin, MEF Üniversitesi tarafından okullarımıza yapılan okuma ve oyun köşelerinin öğrencilerimizin öğrenme yolculuğuna çok şey kattığını belirtmek istiyorum.  Vermiş oldukları katkılar nedeniyle tüm MEF Üniversitesi Ailesi'ne teşekkürlerimi sunuyorum. Bugün burada çok kıymetli hocalarımın ve kulüp başkanı genç arkadaşımın da bizlerin kişisel ve mesleki yaşamımıza çok şeyler katacağına inanıyorum. İyi bir toplantı olmasını temenni ediyorum.''

MEF Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sn. Muhammed Şahin, ''Eğitime Yeni Bakışlar'', Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sn. Mustafa Özcan, ''Eğitim Nasıl Olmalı: Proje Tabanlı Öğretim'' ve Üniversite Kulübü Başkanı Sn. Naz Kalyoncu, ''Tunceli'de ve Türkiye'de DERSDEM BİREBİR'' konularında yönetici ve öğretmenlerimize sunum yaptılar.

11-10-202111-10-202111-10-202111-10-202111-10-202111-10-202111-10-202111-10-2021

 

 

Atatürk Mahallesi 112 Sokak No8 Merkez/Tunceli - (0 428) 280 62 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.