TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MESLEK LİSESİ ÖĞRENCİLERİ HAYATA DOKUNUYOR PROJESİ

MESLEK LİSESİ ÖĞRENCİLERİ HAYATA DOKUNUYOR PROJESİ

İlgi:  Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğünün 03.01.2023 tarihli ve E-90757378-821.99-  67486904 sayılı Makam Onayı ve ekleri.  

Genel Müdürlüğümüze bağlı okul ve kurumların eğitim verdiği alan ve dallarla örtüşen konularda öğrencilerin sahip oldukları millî, manevi, ahlaki, insani ve kültürel değerleri geliştirmeleri, yardımlaşma, kardeşlik, merhamet, vicdan, birlik ve beraberlik duygularının pekiştirilmesi ve geliştirilmesi amacıyla öğretmenleriyle birlikte öncelikle okulun bulunduğu mahalle olmak üzere sırasıyla ilçede ve ilde tespit edilen belirli sayıdaki ihtiyaç sahibi kişilerin hayatlarını kolaylaştırıcı bilgilendirme ve yardımları, onları mutlu edecek maddi ya da manevi dokunuşları içeren faaliyetler ile  ana okullarını da destekleyip gözeterek Genel Müdürlüğümüze bağlı öğrencilerin öğrenim gördüğü alanlarda  toplum hizmeti kapsamında belirli bir plan ve proje dâhilinde yerel imkânlarla 2017 yılından itibaren uygulanmaya başlayan "Meslek Lisesi Öğrencileri Ailelerimizle Buluşuyor Projesi" nin kapsamı genişletilerek 2023 yılında da "Meslek Lisesi Öğrencileri Hayata Dokunuyor" şeklinde devam etmesi  ilgi makam onayı ile uygun görülmüştür. 

 

Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü "MESLEK LİSESİ ÖĞRENCİLERİ HAYATA DOKUNUYOR PROJESİ" Sosyal Etkinlik Uygulama Esasları'na ulaşmak için tıklayınız.

/meb_iys_dosyalar/2023_01/06113507_Mesleki_ve_Teknik_EYitim_Genel_MudurluYu.docx

Atatürk Mahallesi 112 Sokak No8 Merkez/Tunceli - (0 428) 280 62 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.