TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Bakanlığı ve Fırat Kalkınma Ajansı İşbirliği İle Yapılan PCM Eğitimi Sona Erdi.

Milli Eğitim Bakanlığı ve Fırat Kalkınma Ajansı İşbirliği İle düzenlenen PCM Eğitimi sonunda katılımcılara sertifikaları verildi.
Milli Eğitim Bakanlığı ve Fırat Kalkınma Ajansı İşbirliği İle Yapılan PCM Eğitimi Sona Erdi.

Milli Eğitim Bakanlığı ve Fırat Kalkınma Ajansı İşbirliği ile İlimiz merkez ve ilçelerinde görev yapan öğretmenlere verilen PCM eğitimleri beş günlük bir eğitimin ardından sona erdi. Bir hafta boyunca özellikle Erasmus+ projeleri ile ilgili uygulamalı olarak verilen eğitim katılımcılar açısından oldukça faydalı geçti.

Seminer sonunda sertifikaları vermek üzere eğitime katılan İl Milli Eğitim Müdür V. Mustafa Aslanoğlu, "Projelerle ilgili yapılan bu tarz eğitimleri faydalı buluyorum. Tunceli İl Milli Eğitim olarak bizimle ilgili alanlarda proje sayımızın artması müdürlüğümüzün hedeflerinden biridir. Projelerle eğitime yeni pencerelerin açıldığı kuşkusuz. Bu nedenle öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin projelerden en ileri derecede faydalanmasını fazlasıyla önemsiyorum. Uygulamalı yapılan bu eğitimle projeler konusunda en az fikri olan öğretmen arkadaşlarımın da proje yazacak duruma gelmiş olmasına çok memnun oldum. İlerleyen süreçlerde de proje sayısının artmasını temenni ediyor, eğitimcimiz Sayın Aytaç Uzunlas’a, AR-GE Birimine ve öğretmen arkadaşlarıma teşekkür ediyorum" dedi.

 

İl Milli Eğitim Müdür V. Mustafa Aslanoğlu’nun katılımcılara sertifikaları dağıtmasının ardından eğitim sona erdi.

 

04-12-201704-12-201704-12-201704-12-2017

Atatürk Mahallesi 112 Sokak No8 Merkez/Tunceli - (0 428) 280 62 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.