Milli Eğitim Müdürü Ali EYYÜPKOCA´ nın Yeni Yıl Mesajı
![Milli Eğitim Müdürü Ali EYYÜPKOCA´ nın Yeni Yıl Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2015_06/k_11140058_1.jpg)
2016 yılının tüm öğrencilerimize, ailelerine, ilimizde görev yapan yönetici, öğretmen ve eğitim çalışanlarına ve tüm TUNCELİ halkına sağlık, esenlik, mutluluk ve başarılar getirerek herkesin beklentilerini karşılamasını; ilimiz , ülkemiz ,dünyamız için kalıcı barış, dostluk ve kardeşliğe vesile olmasını dilerim.
ALİ EYYÜPKOCA
Milli Eğitim Müdürü