TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Ali EYYÜPKOCA’dan Çemişgezek İlçesine Ziyaret

Milli Eğitim Müdürü Ali EYYÜPKOCA’dan Çemişgezek İlçesine Ziyaret

Milli Eğitim Müdürü Ali EYYÜPKOCA’dan Çemişgezek İlçesine Ziyaret

Milli Eğitim Müdürü Ali EYYÜPKOCA , Çemişgezek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Çemişgezek İlçe Milli Eğitim müdürü Mehmet İzzet Demir ve  şube müdürü Vural Berker tarafından karşılanan Ali EYYÜPKOCA ziyarette, Çemişgezek’te yapımı devam eden ve yapılması planlanan yatırımlar, ilçenin TEOG sınavlarındaki başarısı, okulların donanım ihtiyaçları konularını görüştüler. Milli Eğitim Müdürü Çemişgezek Kaymakamı Harun KAZEZ ve  Belediye Başkanı Ahmet Şadan ERSOY’u makamlarında ziyaret ederek yapılacak yatırımlar konusunda görüş alış verişinde bulundu.

Çemişgezek’te 2016 yılında 1 anaokulu, öğretmenevi ve  imam hatip ortaokulu yapılarak hizmete açılması planlanmaktadır. İl Milli Eğitim Müdürü Ali EYYÜPKOCA, İlimizin eğitimdeki başarısının katlanarak arttırılması için çalıştıklarını, bunun için de eğitime yapılan yatırımların hız kesmeden devam ettiğini belirtti. EYYÜPKOCA şunları söyledi: ’’Milli Eğitim Müdürlüğü olarak yenilikçi, araştırmacı, sağlıklı ve geleceğe güvenle bakabilen bireylerin yetiştiği eğitim kurumları oluşturmak  hedefiyle çalışmalarımız devam etmektedir. Çemişgezek’te hizmete açmayı düşündüğümüz öğretmenevi, anaokulu ve imam hatip ortaokulu ile Tunceli eğitimine güçlü bir ivme daha kazandıracağımıza inanıyorum. Yatımlarımızın bir an önce hizmete açılması için çalışmalarımızı başlattık ve takip ediyoruz.’’

Son üç yıldır TEOG sınavı başarısında en başarılı iller arasında olan ve ilimizin bu derecesinde en başarılı ilçe konumunda olan Çemişgezek’in ilçe milli eğitim yöneticilerine, okul idarecilerine ve öğretmenlerine teşekkür eden Milli Eğitim Müdürü Ali EYYÜPKOCA, hiçbir başarının tesadüf olmadığı gibi bu başarının da tesadüf olmadığını; iyi planlanmış, iyi yönetilen, öğrenciyi doğru kanalize eden bir eğitim anlayışı ve güçlü bir öğretmen kadrosuyla bu başarıyı elde ettiklerini ve bu başarıyı her yıl arttırarak korumak istediklerini belirtti.

 

Milli Eğitim Müdürü Ali EYYÜPKOCA ilçe ziyaretini tamamladıktan sonra Tunceli’ye geri döndü.

 

29-01-201629-01-201629-01-201629-01-2016

Atatürk Mahallesi 112 Sokak No8 Merkez/Tunceli - (0 428) 280 62 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.