TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Aslanoğlu ,Yeni Eğitim ve Öğretim Yılıyla İlgili Mesaj Yayınladı

Milli Eğitim Müdürü Aslanoğlu ,Yeni Eğitim ve Öğretim Yılıyla İlgili Mesaj Yayınladı

            2018-2019 Eğitim Öğretim Yılının başlaması nedeniyle İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Aslanoğlu  bir mesaj yayımladı. Aslanoğlu mesajında şunları söyledi:

 

Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi Tunceli’de de aynı heyecan ve mutlulukla yeni eğitim öğretim yılına başlamış bulunuyoruz. 2018-2019 eğitim öğretim yılının başta öğrencilerimize, öğretmenlerimize, velilerimize ve tüm eğitim camiamıza hayırlı olmasını temenni ediyorum.

Eğitimde örnek bir il olarak yerini koruyan Tunceli’nin eğitimi konusunda her yıl olduğu gibi bu yıl da üzerimize düşeni yapmanın sorumluluğunu taşıyoruz.  Bilindiği gibi eğitim bir ülkenin geleceğidir. Eğitimli insan sayısı arttıkça ülkenin gelişmişlik düzeyi de artar. Milli ve evrensel kültür değerlerini tanıyan, kendilerine, ailelerine, topluma, çevreye olumlu katkılar yapan; kendisi, ailesi ve çevresiyle barışık bireyler yetiştirmek bizim en önemli sorumluluğumuzdur. Bu nedenle geleceğimiz olan  çocuklarımızı geleceğe hazırlamak, bilgili, donanımlı birer dünya vatandaşı olmalarını sağlamak bizim ilköğretim davamızdır.

Tunceli Milli Eğitim Müdürlüğü olarak çocuklarımıza en kaliteli eğitimi sunmak için gereken tüm çalışmalarla, 9667 olan öğrenci sayımız, yeni yaptığımız okullarımız ve  her branştan yeterli sayıda toplam 876 öğretmenlerimizle 2018-2019 Eğitim Öğretim yılına bizler hazırız.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Tunceli’yi eğitimde başarılı bir il yapacağımıza inanıyor,  2018-2019 Eğitim-Öğretim yılının öğrencilerimize, öğretmenlerimize, velilerimize ve  hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.

Atatürk Mahallesi 112 Sokak No8 Merkez/Tunceli - (0 428) 280 62 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.