Milli Eğitim Müdürümüze Vefa Ziyareti
![Milli Eğitim Müdürümüze Vefa Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2019_11/22165013_0276a86d-5dd5-4fec-945f-73a95d1bf893.jpg)
Ortaokul yıllarında Müdürümüzün öğrencisi olan şimdi ise İlimiz Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde görev yapan TDE Öğretmeni Duygu Yutaz, Müdürümüzü makamında ziyaret ederek "Öğretmenler Günü" nü kutladı.
"1996-1999 yılları arasında öğrenim gördüğüm Ankara Mamak Selçuklu İlköğretim Okulunda öğretmenim olan Gürsel EKMEKCİ ile yillar sonra memleketten cok uzakta -Tunceli'de- birlikte çalışmak duygulandırıcı ve gurur verici. 24 Kasim öğretmenler gününüz kutlu olsun öğretmenim. " diyerek ortaokul öğretmeniyle aynı ilde çalışıyor olmaktan duyduğu mutluluk ve gururu paylaştı.