TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Takıma Seçilen Öğrencilerden İl Müdürüne Ziyaret

Milli Takıma Seçilen Öğrencilerden İl Müdürüne Ziyaret

İlimizde 8-13 Haziran 2019 tarihleri arasında ilk kez ülkemizde düzenlenecek olan Dünya Rafting Şampiyonasında ülkemiz adına yarışacak Milli Takım seçmelerinde dereceye girerek, Milli Takıma seçilen Spor Lisesi öğrencileri okul müdürleri ve öğretmenleriyle İl Müdürümüzü ziyaret ettiler.

Öğrencilerimizin ziyaretinden oldukça memnun olduğunu söyleyen İl Müdürümüz Gürsel Ekmekci şunları söyledi: ‘’Değerli sporcu arkadaşlarım, yaklaşık 500 sporcunun arasından Dünya Rafting Şampiyonasında ülkemizi temsil etmek için Milli Takıma seçildiniz, hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum. Dünya Rafting Şampiyonası gibi çok büyük bir organizasyonda yarışacak olmanız bizler için gurur verici. Sevincinizi ve gururunuzu sizlerle paylaşıyor, hepinize şampiyonada başarılar diliyorum.’’

Tunceli Spor Lisesi öğrencilerinden Gözde Aksoy, Tijda Yeşil, Şimel Karabulut,  Suna Bulut Türkiye 1.si; Deniz Dinler, Dilara Dinler, Rojda Korkmalı ve Ece Gerçek Türkiye 2.ncisi olarak Haziran ayında yapılacak olan Dünya Rafting Şampiyonasında Türkiye’yi temsil etmek için Milli Takıma seçildiler.

Atatürk Mahallesi 112 Sokak No8 Merkez/Tunceli - (0 428) 280 62 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.