TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
''Necefli Maşrapa Serisi: Hayvan Krallığı-II" Sergisi Açıldı
![''Necefli Maşrapa Serisi: Hayvan Krallığı-II](/meb_iys_dosyalar/2022_02/14155337_IMG-20220214-WA0016.jpg)
Müdürlüğümüz tarafından Tunceli Müzesinde salgın kuralları çerçevesinde düzenlenen "Necefli Maşrapa Serisi: Hayvan Krallığı-II" adlı resim sergisi, Valimiz Mehmet Ali Özkan'ın teşrifleri ile açıldı. Munzur Üniversitesi Öğretim Üyesi Özkan Köse'nin tablolarından oluşan serginin açılışına İl Müdürümüz Gürsel Ekmekci, şube ve okul/kurum müdürleri katıldı.
Hayvan portrelerinin yer aldığı bir dizi çalışmadan oluşan sergi, 14 Şubat- 17 Şubat 2022 tarihleri arasında gezilebilecektir.