TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

‘’Oku Kitabını Al Armağanını’’ projesi başlıyor!

‘’Oku Kitabını Al Armağanını’’ projesi başlıyor!


‘’Oku Kitabını Al Armağanını’’ projesi başlıyor! 

Tunceli Valiliği/Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE Birimi işbirliği ile ilimiz ilkokul ortaokul ve liselerinden ‘’Oku Kitabını Al Armağanını’’ projesi başlatılacaktır. 

 

Tunceli Valiliği/Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE Birimi işbirliği ile ‘’Oku Kitabını Al Armağanını’’ projesi başlatılacaktır. Söz konusu proje kapsamında ilimiz merkez ve ilçelerde, ilkokul, ortaokul ve liselerde okuyan öğrencilerimize kitap okuma alışkanlığının kazandırılması ve geliştirilmesi hedeflenmiştir. Her ay okullarda en çok okuyan birinci, ikinci ve üçüncü öğrenci tespit edilecek ve bu öğrencilerin isimleri her ayın sonunda Müdürlüğümüz AR-GE Birimine  bildirilecektir. Yıl sonunda yapılacak etkinlikle öğrencilerimiz, birinciye laptop, ikinciye bisiklet, üçüncüye de kol saati hediye edilerek Valiliğimiz tarafından  ödüllendirilecektir. Projenin detayları resmi yazı ile okullara gönderilecektir. 

 

30-10-2017

Atatürk Mahallesi 112 Sokak No8 Merkez/Tunceli - (0 428) 280 62 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.