TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Okul Sağlığı Korunması ve Geliştirilmesi Bilgilendirme Toplantısı yapıldı.
![Okul Sağlığı Korunması ve Geliştirilmesi Bilgilendirme Toplantısı yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2019_02/06135222_IMG-20190205-WA0007.jpg)
Okul Sağlığı Korunması ve Geliştirilmesi Bilgilendirme Toplantısı, İl Sağlık Müdürü, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri , İlçe Milli Eğitim Müdürleri, İl ve İlçe Hastaneleri Başhekimleri, Okul ve Kurum Müdürlerinin katılımıyla gerçekleştirildi. Toplantı sonunda katılımcılara teşekkür ve katılım belgeleri verildi.