TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okullar Arası Seviye Farklarının Azaltılmasına Yönelik Çalıştay Toplantıları Başladı

Okullar Arası Seviye Farklarının Azaltılmasına Yönelik Çalıştay Toplantıları Başladı

Müdürlüğümüz Ölçme Değerlendirme Merkezi ve Ar-Ge Birimi koordinesinde yürütülen "Okullar Arası Seviye Farkının Azaltılması Projesi" kapsamında ortaokul ve lise öğretmenlerimize yönelik çalıştay toplantıları okullar tek tek ziyaret edilerek gerçekleştirilmeye başlandı.

İlk toplantılar sabah ve öğleden sonra olmak üzere Munzur Ortaokulu ve Şehit Nedip Cengiz Eker Ortaokulu 8.sınıf derslerine giren öğretmenlerin katılımıyla gerçekleşti. Ölçme Değerlendirme Merkezi tarafından son 3 yılın merkezi sınav ve yerleştirme analizleri, Ar-Ge Birimi tarafından da "Eğitim Rehberim" projesinin süreçleriyle ilgili bilgilendirme yapıldı.

10 Aralık 2020 tarihine kadar sürecek çalıştay toplantıları sonunda katılımcı öğretmenlerin görüşleri de dikkate alınarak öğrencilerimizin başarısının artırılmasına yönelik çözüm önerileri raporlaştırılacaktır.

Milli Eğitim Şube Müdürü Zafer Şaştım, bütün katılımcı öğretmenlere teşekkürlerini ileterek, raporlama yapıldıktan sonra il genelinde 8. ve 12.sınıf öğrencilerine yönelik uygulamaların hayata geçirilmesi yönünde çalışmalar yürütüleceğini belirtti.

02-12-202002-12-202002-12-2020

Atatürk Mahallesi 112 Sokak No8 Merkez/Tunceli - (0 428) 280 62 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.