TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Personel ve Hukuk Hizmetleri Genel Müdürlerinden Tunceli Ziyareti

Personel ve Hukuk Hizmetleri Genel Müdürlerinden Tunceli Ziyareti

Eğitim-öğretim faaliyetlerinin değerlendirilmesi amacıyla Bakanlığımız yöneticileri tarafından yapılan il ziyaretleri kapsamında, Personel Genel Müdürü Bülent Çiftci ve Hukuk Hizmetleri Genel Müdürü Emir Hasan Arslantaş ilimize teşrif ettiler. 

2 gün süren ziyaret kapsamında genel müdürlerimiz, merkez ve ilçelerimizdeki okulları ziyaret ederek yönetici, öğretmen ve öğrencilerimiz ile bir araya geldiler. Personel Genel Müdürü Bülent Çiftci ve Hukuk Hizmetleri Genel Müdürü Emir Hasan Arslantaş'ın ziyaretlerine daire başkanları, İl Müdürümüz Fethi Ateş ve şube müdürlerimiz eşlik ettiler.

Merkez ilçemizdeki okul ve kurum yöneticileri ile de bir araya gelen genel müdürlerimiz Tunceli'de olmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Personel Genel Müdürü Bülent Çiftci konuşmasında şunları söyledi: '' Bakanlık olarak yaptığımız çalışmaların sahada nasıl karşılık bulduğunu görmek, sizlerle tanışmak, eğitim-öğretim faaliyetlerini birlikte değerlendirmek amacıyla bu ziyaretleri yapıyoruz. Hepimiz biliyoruz ki sizlerin içinde olmadığı hiçbir politika, yönetmelik başarılı olamaz. Bu nedenle görüş ve önerileriniz bizim için çok önemli.'' Hukuk Hizmetleri Genel Müdürü Emir Hasan Arslantaş ise, tüm eğitim camiasının haklarını ve hukukunu korumak için çalıştıklarını ve öğretmene şiddetin önlenmesi hususunda gereken tüm çabayı gösterdiklerini ifade etti. 

Genel müdürlerimizin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Müdürümüz Fethi Ateş ise bu ziyaretin başta kendisi olmak üzere tüm eğitim çalışanlarının moral ve motivasyonlarını artırdığını söyledi.

22-12-202322-12-202322-12-202322-12-202322-12-202322-12-202322-12-202322-12-2023

 

 

 

 

 

Atatürk Mahallesi 112 Sokak No8 Merkez/Tunceli - (0 428) 280 62 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.