TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
" Haydi Sen De Oyna"
![" Haydi Sen De Oyna"](/meb_iys_dosyalar/2019_03/18161337_2.jpg)
Halide Edip Mtal Lise ve Uygulama Anaokulu olarak Haydi Sen De Oyna Etwining projesi kapsamında Diyarbakır-Bismil, Şırnak-İdil ,Siirt-Pervari ve Hatay-Altınözü ilçelerindeki 4 köy okuluna 17 koliden oluşan giyim,oyuncak,anaokulu masa sandalyesi ve kirtasiyeden oluşan hediyeler gönderilmiştir.Destek sunan veli,öğrenci, öğretmen,personelimize teşekkür ederiz.