TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

RAFTİNG TAKIMLARIMIZDAN YENİ BİR BAŞARI DAHA

RAFTİNG TAKIMLARIMIZDAN YENİ BİR BAŞARI DAHA

İlimiz Minikler ve Gençler Rafting Takımlarımız, Van'da düzenlenen "U19 Bayan R4 Rafting Türkiye Şampiyonası II. Ayak Reglamanı'nda" Türkiye birincisi, üçüncüsü ve dördüncüsü oldular. 

         İl Müdürümüz Sayın Gürsel Ekmekci, sporcuları makam odasında kabul ederek takımların başarısını kutladı. Öğrencilerimiz ve antrenörleriyle sohbet eden Müdürümüz şu sözlere yer verdi: "Çocuklarımızın bilimsel becerilerinin yanında sanatsal ve sportif faaliyetlerde de beceri kazanmalarını hedeflediğimiz eğitim politikalarımız ve çalışmalarımızın karşılığında, öğrencilerimizin başarılarına şahit olmak en büyük mutluluğumuzdur. Sporun temel ödevi, davranış belirleyici değerleri yaymak ve güçlendirmektir. Öğrencilerimizin bu alandaki başarısı kişisel ve psikolojik gelişimlerine de katkı sunacaktır. Yaşamda karşılaşacakları sorunlara benimsenebilir çözümler getirmelerinde onlara rehber olacaktır. İnsanın hayattaki amaçlarını bilip bu amaçlara göre davranması, potansiyelinin farkında olup son noktasına ulaşmaya çalışması elbette sonunda başarıya ulaşacağı bir yolculuktur. İlimizi şehir dışında temsil ederek, bizleri başarılarıyla gururlandıran siz öğrencilerimizi yürekten tebrik ediyor ve gözlerinizden öpüyorum. Bütün gayemiz sizlerin mutlu ve sağlıklı bir eğitim hayatı geçirerek hayatta emin adımlarla yürüyeceğiniz güzel bir gelecek inşa etmenizdir. ". 

 

04-11-201904-11-201904-11-201904-11-201904-11-2019

Atatürk Mahallesi 112 Sokak No8 Merkez/Tunceli - (0 428) 280 62 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.