TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

''Rehberlik Öğretmenleri 2. Dönem İl Koordinasyon Toplantısı'' Yapıldı

''Rehberlik Öğretmenleri 2. Dönem İl Koordinasyon Toplantısı'' Yapıldı

Rehberlik Öğretmenleri 2. Dönem İl Koordinasyon Toplantısı Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Rehberlik ve Özel Eğitim Hizmetlerinden sorumlu Şube Müdürü Veli Kurt'un  başkanlığında 23 Şubat Salı günü saat 10.00'da  Halk Eğitim Merkezi ve ASO Müdürlüğü Konferans Salonunda okul rehber öğretmenlerimizin katılımıyla gerçekleştirildi. Toplantıda eğitim-öğretim yılının 1. döneminde okullarda gerçekleştirilen rehberlik ve psikolojik danışma hizmetlerinin değerlendirilmesi yapıldı; uzaktan eğitim sürecinde yaşanan problemler ve çözüm önerileri görüşüldü. 1 Mart itibariyle okullarda yürütülmesi planlanan rehberlik çalışmaları ile ilgili bilgi aktarımı yapıldı.

Okul Psikososyal Koruma, Önleme ve Krize Müdahale Komisyonlarının Faaliyetleri, Pansiyonlar İlgili Yapılacak Çalışmalar, Liselere Geçiş Sistemi (LGS), Yükseköğretim Kurumlarına Geçiş Sistemi (YKS) ile ilgili yapılan ve yapılacak çalışmalar, İhmal ve İstismardan Korunma ve Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitim Programı ile ilgili çalışmalar ile ilgili genel değerlendirmeler ve planlamalar yapıldı.

24-02-202124-02-2021

Atatürk Mahallesi 112 Sokak No8 Merkez/Tunceli - (0 428) 280 62 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.