TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

‘’Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek Yarışması’’nda Dereceye Giren Öğrenciler Ödüllendirildi

‘’Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek Yarışması’’nda Dereceye Giren Öğrenciler Ödüllendirildi

Müdürlüğümüz ve İl Sağlık Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenen ‘’Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek Yarışması’’nda şiir, resim ve kompozisyon dallarında dereceye giren öğrencilerimiz düzenlenen törenle ödüllendirildi. İl Müdürümüz Gürsel Ekmekci ve İl Sağlık Müdürü Sercan Özaydın katıldığı törene öğrencilerimiz, şube müdürlerimiz, öğrenci velilerimiz katıldı. İl Müdürümüz Gürsel Ekmekci öğrencilerimize şunları söyledi: ‘’ Sevgili öğrencilerim, öncelikle hepinizi tebrik ediyorum. Yazmış olduğunuz şiirleri okudum, yapmış olduğunuz resimleri gördüm. Görsel ve Edebi Sanatlarda oldukça yetenekli olduğunuzu görmek beni çok memnun etti. Teknoloji ve madde bağımlılığı konusundaki birikimlerinizi şiire, kompozisyona ve resme yansıtışınızdaki bilgi ve beceriler gerçekten göz doldurucu. Başarılarınızın daim olmasını diliyorum.’’

Dereceye giren öğrencilerimiz  Diyap Ağa İlkokulu öğrencisi Ela Nur Öztürk, Türk Telekom Fen Lisesi öğrencisi Elvan Kotan, Elif Güntaş İlkokulu öğrencisi Serap Ece Görmez, Cumhuriyet Ortaokulu öğrencisi Ronya Taş, İbni Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Yelda Kılınç.

03-04-201903-04-201903-04-201903-04-201903-04-201903-04-2019

Atatürk Mahallesi 112 Sokak No8 Merkez/Tunceli - (0 428) 280 62 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.