TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SODES Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Strateji Birimi sorumlusu Şube Müdürü Baran Cengiz başkanlığında okul ve kurum müdür/müdür yardımcılarına yönelik   Sosyal Destek Programı (SODES) bilgilendirme toplantısı düzenlendi.
SODES Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Munzur Ortaokulu Konferans Salonunda düzenlenen toplantıda konuşan Şube Müdürü Baran Cengiz, 2017 SODES (Sosyal Destek Programı) başvuru sürecinin başlaması nedeniyle okul ve kurum yöneticileriyle yapılan bilgilendirme toplantısında SODES’in önemine vurgu yaptı. Müdürlüğümüze bağlı okul ve kurumların ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanacak projelerin kurumsal kapasitemiz ve başarılarımız için son derece önemli olduğunu, bu sürecin iyi değerlendirilmesi gerektiğini söyledi. İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE Biriminden SODES sorumlusu Olcay Ekinci’nin katılımcılara 2017 SODES Usül ve Esasları ile teknik detayları anlattığı toplantıda, SODES hakkında kısa bir film gösterimi de yapıldı.

Şube Müdürü Baran Cengiz,  AR-GE Birimi olarak bu süreçte proje hazırlayan tüm okullarımıza gerekli teknik desteği vereceklerini ifade etti ve nitelikli projeler çıkmasını dileyerek katılımcılara bu süreçte kolaylıklar diledi.

28-02-2017

Atatürk Mahallesi 112 Sokak No8 Merkez/Tunceli - (0 428) 280 62 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.