TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SORU(YORUM)

SORU(YORUM)

         İl Milli Eğitim Müdürlüğü Arge Bürosu çalışanları tarafından oluşturulan ve Fırat Kalkınma Ajansı'nın destekleriyle gerçekleştirilen "Soru(yorum)" adlı proje kapsamında öğretmenlerimize 5 gün boyunca verilecek "Ölçme ve Değerlendirme" eğitimi bugün ilimiz Atatürk İlkokulu'nda başladı. 

        Değişen eğitim ve sınav sistemleri yeni nesil soru hazırlama tekniklerinin öğrenilmesini gerekli kılmıştır.Bu yeni sistemlerin ilimizde uygulanması ve yeni ölçme değerlendirme yöntemlerinin tanınması amacıyla öğretmenlerimizin yeterliliklerinin geliştirilmesini hedeflediğimiz eğitimi Doç. Dr. İsmail KARAKAYA hocamız vermektedir. Kendilerine emeklerinden ötürü şimdiden teşekkürlerimizi sunuyorum.

         İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak ilimizin eğitim başarısını arttırmak ve öğretmenlerimizin gelişimine katkı sunmak amacıyla mesleki çalışma programlarımıza yenileriyle devam etmeyi planlamaktayız.                   

                                                                                                                                                                                                                                                             Gürsel EKMEKCİ   

İl Milli Eğitim Müdürü

 

03-09-201903-09-201903-09-2019

Atatürk Mahallesi 112 Sokak No8 Merkez/Tunceli - (0 428) 280 62 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.