TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"SÖZDEN KALBE EĞİTİM BULUŞMALARI"NDA NAZIMİYE       İlimize bağlı 7 ilçedeki öğretmenlerle eğitim öğretim konularında fikir alışverişi yapılması, sorunlara çözüm önerileri getirilmesi ve eğitim ortamlarının yeterlilik düzeylerinin yerinde görüşülmesi amacıyla düzenlediğimiz etkinliğin üçüncüsünü Nazımiye ilçemizde gerçekleştirdik. Milli Eğitim Müdürümüz Gürsel EKMEKCİ ve ekibi Nazımiye ilçemizde de samimiyet ve güleryüzle karşılandı. İlçe Milli Eğitim Müdürü, ilçemizin bütün eğitim çalışanları ve öğrenciler buluşmadan kaynaklı mutluluk ve memnuniyetlerini bildirerek eğitim, bilim, sanat ve yaşam konularında hoş sohbetler gerçekleştirdiler. Müzik öğretmenlerinin müzik dinletisiyle sözler, sazın telinden yine yüreklere aktı.         

       Öğretmenlerin moral ve motivasyonunu arttırdığını düşündüğümüz bu proje ile gönüllerimizi birleştiren bir buluşmayı daha gerçekleştirmiş olduk.

 

04-11-201904-11-201904-11-2019

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Atatürk Mah. Elazığ Karayolu üzeri - (0 428) 213 24 85 / 86 / 87 / 88

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.