TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

''Sözden Kalbe Eğitim Buluşmaları'nda Pülümür

''Sözden Kalbe Eğitim Buluşmaları'nda Pülümür

İlimize bağlı 7 ilçedeki öğretmenlerle eğitim öğretim konularında fikir alışverişi yapılması, sorunlara çözüm önerileri getirilmesi ve eğitim ortamlarının yeterlilik düzeylerinin yerinde görüşülmesi amacıyla düzenlediğimiz etkinliği Pülümür ilçemizde de gerçekleştirdik. 

Milli Eğitim Müdürümüz Gürsel Ekmekci ve beraberindeki heyet Pülümür ilçemizdeki okulları ziyaret ederek öğrenci ve öğretmenlerle buluştu. Pülümür ziyaretine, Pülümür Kaymakamını ziyaret ederek başlayan İl Müdürümüz, daha sonra İlçe Müdürlüğüne ve lisemize de uğradı. İl Müdürümüz, eğitim, bilim, sanat ve yaşam konularında öğretmenlerimizle ve idarecilerimizle hoş bir sohbet gerçekleştirdi. Öğretmenlerimizin istek ve sıkıntılarını dinledi. Müzik öğretmenlerinin gerçekleştirdiği müzik dinletisiyle muhabbet; saz, söz ve türkülerle devam etti. Bu projenin ile bir kez daha öğretmenlerin moral ve motivasyonunu artırdığını görüldü.

12-12-201912-12-201912-12-2019

Atatürk Mahallesi 112 Sokak No8 Merkez/Tunceli - (0 428) 280 62 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.