TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMEN OLARAK ATANANLARDAN İSTENİLECEK BELGELER

SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMEN OLARAK ATANANLARDAN İSTENİLECEK BELGELER

İlimiz eğitim kurumlarına atanan sözleşmeli öğretmenlerin aşağıda belirtilen belgelerini 29 Ağustos 2019 tarihine kadar eksiksiz olarak Tunceli İl Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim etmeleri gerekmektedir.  

Başvuruda İstenecek Belgeler 

1-Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu(3 Adet) (Sadece Bilgisayar ortamında doldurulacaktır-Evrak teslimi esnasında bilgisayar ortamında (Flash Bellek) yanında bulundurulmasında fayda vardır.) 

2-Kimlik Fotokopisi (1 Adet) 

3-Adli Sicil Kaydı (1 Adet) (e-devletten temin edebilirsiniz)

4-Sağlık Kurulu Raporu ( sağlık durumu yönünden öğretmenlik görevini yapmasına engel bir durumu olmadığına dair tam teşekküllü bir hastaneden alınacak sağlık kurulu raporu)

5-Elektronik Başvuru Formu

6-Mal Bildirim Formu 

7-Son 6 ay içinde çekilmiş 6 adet fotoğraf(Biyometrik)

8-Erkek adaylar için Askerlik Durum Belgesi (e-devletten temin edebilirsiniz)

9-Lisans Diploması/mezuniyet geçici belgesi varsa formasyon belgesinin aslı veya onaylı örneği

  Belgelerini teslim eden öğretmenlerimiz hakkında yapılacak arşiv araştırması ve güvenlik soruşturması sonucu dikkate alınarak adaylara 7201 sayılı Tebligat Kanununa göre tebligat yapılarak göreve başlatılacaklardır.

Not: Sözleşmeli Öğretmenlerimizin bir an önce göreve başlamaları ve Güvenlik Soruşturmasının erken sonuçlanması için istenilen evrakların 15/08/2019-29/08/2019 tarihleri arasında kargo yoluyla veya kendileri tarafından İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze teslim etmeleri rica olunur.

Atatürk Mahallesi 112 Sokak No8 Merkez/Tunceli - (0 428) 280 62 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.