TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Gürsel EKMEKCİ'nin 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı II. Dönem Mesajı

Tunceli İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Gürsel EKMEKCİ'nin 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı II. Dönem Mesajı

Kıymetli meslektaşlarım, değerli veliler, sevgili öğrenciler; ara tatilin ardından 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı'nın ikinci yarısına bir gün gecikmeli olarak başlayacağız. Sağlıklı, mutlu, başarılı bir dönem geçirmemiz için çalışmalarımızı gayretle sürdürüyoruz. 

 

Tunceli Eğitim Ailesi olarak önümüze her zaman yeni hedefler koyarak başarı çıtamızı yükseklere çıkarmak için çalışıyoruz. Eğitim yaşama hazırlık ve meslek edinme süreci olarak algılanırken özünde yaşamla bağ kurmanın en önemli yoludur. İnsanoğlu araştırmak, öğrenmek ve gelişmek arayışındadır. Yaşadığımız çağın teknoloji ve bilgi çağı olması, bilginin insanda büyük farklar oluşturduğunun keşfedilmesi eğitimin ne denli önemli olduğunu bir kez daha göstermektedir. Geçen yıllar ile birlikte yeni dönemde de çalışmalarımızı büyük bir duyarlılık ve özveriyle yürütmeye devam edeceğiz.  

 

Bu duygu ve düşüncelerle yeni eğitim döneminin ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyor, tüm eğitim paydaşlarımıza sağlıklı ve başarılı günler diliyorum.

Atatürk Mahallesi 112 Sokak No8 Merkez/Tunceli - (0 428) 280 62 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.