TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

''Uzaktan Eğitimde Kalite Artıyor'' Projesi Hayata Geçti

''Uzaktan Eğitimde Kalite Artıyor'' Projesi Hayata Geçti

 Müdürlüğümüz, Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Şubesi, Rehberlik ve Araştırma Merkezi (RAM), Bilim Sanat Merkezi (BİLSEM) ve Ar-Ge birimi koordinatörlüğünde hazırlanan "Uzaktan Eğitimde Kalite Artıyor" projesinin ilk ayağı Tunceli Anadolu Lisesinde gerçekleştirildi. Tunceli Anadolu Lisesi konferans salonundaki etkinliğe İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Serdar Parlak, Şube Müdürü Veli Kurt, Tunceli Anadolu Lisesi öğretmen ve idarecileri ile proje yürütme ekibi katıldı. Proje kapsamında uzaktan eğitim faaliyetleri sırasında öğretmenlerimize sanal ortamdaki yeni uygulamalar ve motivasyon konularında bilişim öğretmeni Savaş Tuncer ve rehber öğretmen Gürdal Çalık tarafından eğitimler verildi.

 

Uzaktan eğitimde yeni uygulamaların tanıtılması, uzaktan eğitim sürecinde öğretmenlerin motivasyonlarının artırılması amaçlanan projenin il genelinde yaygınlaştırılarak sürdürülmesi planlanıyor.

04-11-202004-11-202004-11-2020

Atatürk Mahallesi 112 Sokak No8 Merkez/Tunceli - (0 428) 280 62 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.