TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Valilikten Lisans Yerleştirme Sınavında Başarı Gösteren Soner`e Destek

  Lisans Yerleştirme Sınavında Tunceli`de  İl  birincisi olan Soner Durmaz`a eğitimi süresince Valilikçe gerekli destek verilecektir.  
Valilikten Lisans Yerleştirme Sınavında Başarı Gösteren Soner`e Destek

         Tunceli Vali Yardımcısı Hasan Çiçek, Milli Eğitim Müdürü Ali Eyyüpkoca, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Zabit Durmuş,  Lisans Yerleştirme Sınavında MF4 puan türünde 501 puanla Tunceli İl  birincisi olan bedensel engelli Soner Durmaz´ı evinde ziyaret etti. Vali Yardımcısı  Hasan Çiçek, 3 yaşında kas erimesi hastalığına yakalanan ve 10 yaşında yürüyemez hale gelerek tekerlekli sandalyeyle yaşamına devam eden Soner Durmaz´ı ve ailesini ziyaret ederek başarısından dolayı kutladı.

        Valilik olarak Soner’e destek olmaya hazır olduklarını belirten Vali Yardımcısı Hasan Çiçek, "Ben Soner´i başarısından dolayı tebrik ediyorum. Bir kez daha insanoğlunun azminin önünde hiçbir şeyin duramayacağını gösterdi bize. Kendisini kutluyoruz. Bizler Valilik olarak Soner´in yanında olduğumuzu buradan ifade etmek istiyoruz. Geçen hafta yaptığımız vakıf toplantısında öğrenim hayatı boyunca Soner´e destek olacağımızı da açıklamıştık" diye konuştu. 

 

          Vali Yardımcısı Hasan Çiçek, Durmaz´ın tekerlekli sandalye ihtiyacı olduğunu ve en kısa sürede karşılanması için gerekenin yapılacağını belirtti. Yaşar ÇİÇEK

Atatürk Mahallesi 112 Sokak No8 Merkez/Tunceli - (0 428) 280 62 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.