TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Valimiz Osman Kaymak Dereceye Giren Öğrencilerimize Hediyelerini Verdi

Valimiz Osman Kaymak Dereceye Giren Öğrencilerimize Hediyelerini Verdi

              Türkiye ve Avrupa Birliği tarafından 1 yıl süreli Öğrenciler AB’yi öğreniyor: ortak değerler, temel haklar, ve politikalar teknik destek projesi adı altında düzenlenen programa ilimiz öğrencilerinin de katılımı sağlanmış ve öğrencilerimiz yapılan yarışmada dereceye girme başarısı göstermişlerdir.

 

              İki yıl sürecek projenin hedefi toplumun AB’nin değerleri, politikaları, ve temel haklara yönelik uygulamaları konusunda yüksek düzeyde bilgi sahibi olmasını sağlamaktır. Bu kapsamda 81 ilimizde 7-8-9 ve 10. Sınıfları kapsayan resim, slogan ve kısa öykü yarışmaları 21 pilot ilde ise ( Tunceli dahil değil) bilgi yarışmaları düzenlenmiştir.

 

              Valimiz Osman Kaymak öncelikle dereceye giren öğrencilerimizi tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Valimiz Osman Kaymak daha sonra dereceye giren öğrencilerimize bisiklet, bilgisayar ve satranç takımından oluşan hediyelerini verdi.

 

Atatürk Mahallesi 112 Sokak No8 Merkez/Tunceli - (0 428) 280 62 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.