TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Valimiz Osman Kaymak İlimizde Görev Yapan Öğretmenlere Başarı Belgesi Verdi

İlimizin TEOG sınavındaki   başarısından dolayı, İlde görev yapan öğretmelerimiz Valimiz Osman Kaymak’ı ziyaret ettiler.
Valimiz Osman Kaymak İlimizde Görev Yapan Öğretmenlere Başarı Belgesi Verdi
         Milli Eğitim Müdürümüz Ali EYYÜPKOCA eşliğinde İlimizde faaliyet gösteren okullarımızın okul müdürleri, müdür yardımcıları ve öğretmenleri İl Valimiz Osman KAYMAK´ı ziyaret ettiler , öğretmenlerimizi karşılayarak tek  tek tanışan Valimiz Osman KAYMAK, TEOG taki başarının mimarları olan öğretmenlerimize gösterdikleri üstün çaba ve gayretten dolayı başarı belgesi verdi.

 

      İlimizde böyle bir başarının elde edilmesinden büyük mutluluk duyduğunu vurgulayan Valimiz Osman Kaymak, çocuklarımızın bu başarısının devam etmesi ve giderek artması için hep birlikte büyük bir gayret gösterilmesi gerektiğini belirtti.

 

       Valimiz Osman KAYMAK İl Milli Eğitim Müdürümüzü, İlimizin eğitim-öğretim seviyesinin arzu edilen seviyeye çıkarılması konusunda emeği geçen öğretmenlerimizi, velilerimizi ve öğrencilerimizi tebrik ederek başarıların devamını diledi.

      İl Milli Eğitimi Müdürümüz Ali EYYÜPKOCA Valimiz Osman KAYMAK´a ilimizin eğitimdeki başarılarında payları olan diğer öğretmenlerimizinde başarılarının ödüllendirilmesi için çalışmalar yapıldığını bildirdi.

 

Atatürk Mahallesi 112 Sokak No8 Merkez/Tunceli - (0 428) 280 62 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.