TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Valimiz Sayın Mehmet Ali Özkan'dan Kurumumuza Ziyaret
![Valimiz Sayın Mehmet Ali Özkan'dan Kurumumuza Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2020_08/20143758_IMG-20200820-WA0010.jpg)
Tunceli Valisi Sayın Mehmet Ali Özkan Müdürlüğümüzü ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Ziyaretine İl Milli Eğitim Müdürümüzden brifing alarak başlayan Sayın Valimiz daha sonra kurum yöneticileri ile bir araya geldi. 2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılına dair yapılacak çalışmalar, planlamalar ve özellikle pandemi sürecinde alınacak önlemlerle ilgili önemli değerlendirmelerde bulundu.