TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Valimiz Sayın Tuncay Sonel'den Anaokullarımıza Bisiklet Armağanı
![Valimiz Sayın Tuncay Sonel'den Anaokullarımıza Bisiklet Armağanı](/meb_iys_dosyalar/2019_05/31163545_JZ4C0447.jpg)
Tunceli Valisi Sayın Tuncay Sonel'in eğitime desteği sürüyor. Valimiz, anaokullarında öğrencilerin fiziksel aktivitelerini sürdürmeleri için il merkez ve ilçelerdeki anaokullarımıza bisiklet armağan etmiştir. Merkez ilçemizde bulunan 7 anaokuluna her okula 2 adet olmak üzere bisikletler Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu'nda okul müdürlerine teslim edilmiştir. İlçelerde bulunan anaokullarına da toplamda 66 bisiklet gönderilmiştir.