TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
VALİMİZİN OKUL ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR
![VALİMİZİN OKUL ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR](/meb_iys_dosyalar/2018_02/22085806_4.jpg)
Vali/Belediye Başkan V. Tuncay Sonel, haftalık okul ziyaretleri kapsamında Şehit Nurgül-Bayram Aladağ İlkokulu’nu ziyaret ederek öğretmenler ve öğrencilerle bir araya geldi. Vali/Belediye Başkan V. Tuncay Sonel beraberinde Vali Yardımcısı Selçuk Yosunkaya, Belediye Başkan Yardımcısı Sami Doğan, İl Milli Eğitim Müdür Vekili İshak Orhan ile birlikte sabahın erken saatlerinde Şehit Nurgül-Bayram Aladağ İlkokulu’nu ziyaret etti. Okulda incelemelerde bulunan ve sınıfları tek tek ziyaret ederek öğrencilerle sohbet eden Vali/Belediye Başkan V. Tuncay Sonel, öğrencilere tavsiyelerde bulunarak çok çalışmalarını istedi. Ziyaretlerinde öğrencilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Vali/Belediye Başkan V. Tuncay Sonel, öğrencilere ve öğretmenlere başarılar diledi Sınıf ziyaretlerinin ardından öğretmen ve idarecilerle bir araya gelen Vali/Belediye Başkan V. Tuncay Sonel öğrencilerin durumlarını ve ihtiyaçlarının olup olmadığını sordu.
![22-02-2018](/meb_iys_dosyalar/2018_02/k_22085838_6.jpg)
![22-02-2018](/meb_iys_dosyalar/2018_02/k_22085837_3.jpg)
![22-02-2018](/meb_iys_dosyalar/2018_02/k_22085836_2.jpg)