TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Verimlilik Haftası Kutlandı

Verimlilik Haftası Kutlandı

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının 25 Nisan- 1 Mayıs 2016 tarihleri arasında kutlanan Verimlilik Haftası ilimiz Cumhuriyet Ortaokulu ve Anadolu Lisesinde düzenlenen programlarla kutlandı.

Düzenlenen programlara Valimiz Osman Kaymak, Vali Yardımcısı Serdar Arslantaş, Milli Eğitim Müdürü Ali Eyyüpkoca, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Müdürü Tülay Satır, Tunceli Üniversitesi Öğretim Üyesi Yard. Doç. Dr  Hilal Arslanoğlu Işık ve Yard. Doç. Dr  Erkan Çelik ve öğrenciler katıldı.

 

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Müdürü Tülay Satır’ın konuşmasının ardından Tunceli Üniversitesi Öğretim Üyesi Yard. Doç. Dr  Hilal Arslanoğlu Işık, öğrencilere  Enerjinin Verimli Kullanımı konulu sunum yaptı ve öğrencilerin sorularını yanıtladı. Devamında Tunceli Üniversitesi Öğretim Üyesi Yard. Doç. Dr  Erkan Çelik de Zamanın Verimli Kullanılması sunumuyla öğrencilerde farkındalık yaratmaya çalışarak gelen soruları değerlendirdi.

 

Verimlilik temalı fikir ve kısa film yarışmasında ‘’Okul Yolu Düz Gitmez’’ temalı kısa filmi ile birinci olan Tunceli Cumhuriyet Ortaokulu 5/E sınıfı öğrencisi Gülnur Kızılboğa’ya ait ‘’Okul Yolu Düz Gitmez’’ filminin gösteriminin ardından, öğrenciye ödülünü veren Valimiz Osman Kaymak, Gülnür Kızılboğa’yı tebrik ettikten sonra enerji kaynakları ve zamanın verimli kullanılmasının önemine değindi.

 

 

Program, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Müdürlüğünün kısa film gösterimleri son erdi.

 

02-05-201602-05-201602-05-2016

Atatürk Mahallesi 112 Sokak No8 Merkez/Tunceli - (0 428) 280 62 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.