TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

''Yarıyıl Etkinlikleri Rehberi'' Hazırlandı

''Yarıyıl Etkinlikleri Rehberi'' Hazırlandı

Dünyayı saran salgın nedeniyle yürüttüğümüz uzaktan eğitim sürecinde öğrencilerimiz için üç hafta sürecek olan yarıyıl tatiline başladık. Müdürlüğümüz AR-GE birimi velilerimizin tatilde çocuklarıyla birlikte etkili ve kaliteli zaman geçirmeleri için yapabilecekleri birçok etkinliğin yer aldığı ''Yarıyıl Etkinlikleri Rehberini''  hazırladı.

 

Uzaktan eğitimin gereği doğrultusunda internet ve elektronik aletler karşısında uzun zamanlar geçiren öğrencilerimizin tatil planlamaları için İl Müdürümüz Gürsel Ekmekci şu ifadelerde bulundu: ''Kıymetli velilerimiz, uzaktan eğitimin gereği doğrultusunda öğrencilerimiz telefon, tablet ve bilgisayar karşısında maalesef uzun zamanlar geçirmek zorunda kaldılar. Bu nedenle ara tatil süresince öğrencilerimizin zamanlarını elektronik aletlerden uzak; sizlerle birlikte kitap okuyarak, ev içi oyunlar oynayarak, ev işlerinde sizlere yardımcı olup paylaşım kurarak, sosyal mesafe kuralları çerçevesinde doğa gezileri yaparak geçirmelerini temenni ediyorum. Bu amaç doğrultusunda Müdürlüğümüz AR-GE birimi ile sizler için çocuklarınızla etkili, kaliteli ve güvenli zaman geçireceğiniz tatil etkinlikleri planladık. Hazırlamış olduğumuz etkinlikleri tatil sürecinde çocuklarınızla birlikte keyifle ve sağlıkla yapmanızı diliyorum.''

27-01-2021

Atatürk Mahallesi 112 Sokak No8 Merkez/Tunceli - (0 428) 280 62 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.