TUNCELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Yüz Yüze Eğitimde İkinci Aşama Başladı
![Yüz Yüze Eğitimde İkinci Aşama Başladı](/meb_iys_dosyalar/2020_10/13153748_IMG-20201012-WA0067.jpg)
Uzun bir aradan sonra ilk olarak ilkokul 1 ve okul öncesi kademelerinin yüz yüze eğitime başlamasının ardından, 12 Ekim 2020 Pazartesi gününde 2, 3, 4, 8 ve 12. sınıflarımızla, özel eğitim gereksinimi olan çocuklarımızın tüm kademelerindeki okulları da yüz yüze eğitim için açılmıştır. Bugün de yaklaşık olarak 4 bin 500 öğrencimiz okullarında yüz yüze eğitime başlamıştır.